نمایش دادن همه 10 نتیجه

آجیل مشکل گشا

۵۸۰,۰۰۰ تومان

آجیل پنج مغز شور

۷۵۰,۰۰۰ تومان

آجیل پنج مغز خام

۷۵۰,۰۰۰ تومان

آجیل چهار مغز شور

۸۲۰,۰۰۰ تومان

آجیل چهار مغز خام

۸۲۰,۰۰۰ تومان

آجیل مخلوط اقتصادی

۳۸۰,۰۰۰ تومان

آجیل مخلوط معمولی

۴۹۰,۰۰۰ تومان

آجیل مخلوط ممتاز

۵۴۰,۰۰۰ تومان

آجیل مخلوط سفارشی

۵۹۰,۰۰۰ تومان

آجیل مخلوط شیرین

۶۸۰,۰۰۰ تومان

خرید آجیل مخلوط اَلوخشکبار

اگر بخواهیم در مورد محبوب ترین انواع آجیل سخن بگوییم، مسلما از نظر بیشتر افراد، محبوب ترین و پر استفاده ترین انواع آجیل، آجیل مخلوط است که بسیاری از آجیل ها را در خود جای میدهد. آجیل مخلوط معمولا در مراسم های مخصوص ما ایرانی ها مانند عید نوروز و شب یلدا مورد استفاده قرار میگیرد و طرفداران پروپاقرص خود را دارد.

اگر به دنبال یک فروشگاه اینترنتی معتبر برای خرید آنلاین آجیل مخلوط هستید، فروشگاه اینترنتی اَلوخشکبار با بهترین انواع آجیل مخلوط و با مناسب ترین قیمت ها، در خدمت شما است.

آجیل مخلوط چیست؟

خرید آجیل مخلوط با بهترین قیمت

آجیل مخلوط به آجیلی گفته میشود که از ترکیب انواع آجیل ها و تخمه ها تشکیل میشود. به همین دلیل به آن آجیل مخلوط گفته میشود. آجیل های مخلوط میتواند به صورت مغز شده باشد یا ترکیبی از آجیل مغز شده و ساده، آن را تشکیل دهد. نکته جالب در مورد آجیل مخلوط این است که هر فردی میتواند متناسب با ذائقه خود ترکیب های مختلفی را تشکیل دهد و از ترکیب طعم های مختلف لذت ببرد.

انواع آجیل مخلوط اَلوخشکبار

همانطور که میدانید، آجیل های مختلفی داریم که برخی از آنها را در ایام خاصی مانند شب یلدا و عید نوروز استفاده میکنند. فروشگاه اینترنتی اَلوخشکبار سعی نموده است تا از بیشترین تنوع آجیل های مخلوط برخوردار باشد تا مشتریان بتوانند انتخاب های بیشتری برای خرید آجیل شب یلدا داشته باشند. آجیل های مخلوط اَلوخشکبار عبارتند از:

آجیل مخلوط اقتصادی

اولین نوع آجیل مخلوط اَلوخشکبار، آجیل مخلوط اقتصادی این فروشگاه است. این نوع آجیل که از نام آن مشخص است، اقتصادی ترین انواع آجیل مخلوط اَلوخشکبار به شمار میرود و ترکیب آن از پسته فندقی شور، بادام زمینی شور، تخمه کدو گوشتی و تخمه ژاپنی است. البته فراموش نشود که این نوع آجیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و قیمت مناسب کمتر آن نسبت به دیگر انواع آجیل مخلوط ، به جهت وجود کمتر آجیل های دیگر در آن است.

آجیل مخلوط معمولی

آجیل مخلوط معمولی نوع دیگری از آجیل های مخلوط اَلوخشکبار است که میتوان گفت هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه به حساب می آید. این نوع آجیل مخلوط از پسته احمد آقایی، بادام درختی، بادام هندی، تخمه کدو گوشتی و تخمه ژاپنی تشکیل شده است و خانواده ها اگر میخواهند یک آجیل با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب خریداری نمایند، این آجیل مخلوط بهترین گزینه آنها است.

آجیل مخلوط ممتاز

خرید آجیل مخلوط

آجیل مخلوط ممتاز را میتوان مرغوب ترین نوع آجیل مخلوط اَلوخشکبار به همراه تخمه نامید. این نوع آجیل مخلوط از ترکیب تعداد آجیل های بیشتری نسبت به دو نوع قبلی تشکیل شده است. پسته احمد آقایی شور، بادام درختی، بادام هندی، مغز فندق، تخمه کدو گوشتی و تخمه ژاپنی محتویات آجیل مخلوط ممتاز را تشکیل میدهند که انتخاب ایده آل برای افرادی است که میخواهند به صورت شایسته از مهمانان خود پذیرایی نمایند.

آجیل مخلوط سفارشی

آجیل مخلوط سفارشی همان آجیل مخلوط ممتاز است که تخمه ندارد. بسیاری هستند که ترجیح میدهند آجیل مخلوط را بدون تخمه مصرف نمایند و از طعم منحصر بفرد آجیل مخلوط بهره مند گردند. این نوع آجیل اعلاء و درجه یک از بهترین کیفیت برخوردار است و از پسته احمد آقایی شور، بادام درختی، بادام هندی و مغز فندق تشکیل میشود.

آجیل مخلوط شیرین

آجیل مخلوط شیرین یکی از آن دسته آجیل هایی است که با سنت های دیرینه ما پیوند خورده است. این نوع آجیل معمولا مختص شب هایی همچون شب یلدا و شب چهارشنبه سوری است. این آجیل مخلوط بدین جهت نام شیرین بر روی خود دارد که علاوه بر تشکیل شدن از آجیل هایی همچون پسته، بادام درختی، مغز گردو و بادام هندی، خشکبارهای شیرینی همچون توت خشک، انجیر خشک و کشمش نیز در آن وجود دارد.

آجیل چهار مغز خام

آجیل چهار مغز خام، متناسب با سلیقه افرادی است که حوصله مغز کردن آجیل را ندارند و میخواهند بدون دردسر آن را میل نمایند. این آجیل مغز شده از مغز پسته خام، بادام درختی، مغز فندق خام و بادام هندی خام تشکیل شده است و برای پذیرایی در شب نشینی ها و مهمانی ها، میتواند یک انتخاب جذاب باشد.

آجیل چهار مغز شور

محتویات آجیل چهار مغز شور با محتویات نوع خام آن تفاوتی ندارد و تنها تفاوت در طعم دار شدن آن میباشد. برخی از افراد علاقه مند به مصرف آجیل به صورت شور شده و طعم دار هستند و این موضوع آنها را به سمت آجیل های طعم داری مانند آجیل چهار مغز شور شده اَلوخشکبار سوق میدهد.

مغز پسته شور، بادام درختی شور شده، مغز فندق شور و بادام هندی شور، آجیل هایی هستند که در این آجیل طعم دار حضور دارند. البته این نکته فراموش نشود که آجیل هایی که شور شده اند، میتوانند برای افرادی که مبتلا به فشار خون هستند، مضر باشد. این افراد بهتر است از نوع خام آجیل های چهار مغز استفاده نمایند.

آجیل پنج مغز خام

گردو یکی از آن دسته آجیل های خوشمزه ای است که معمولا حضور کمرنگ تری در آجیل های مخلوط دارد. بسیاری علاقه مند هستند که در آجیل مخلوط آنها، مغز گردو وجود داشته باشد. این نکته باعث شده است تا آجیل پنج مغز خام که محتویات آن همانند آجیل چهار مغز خام است و تنها مغز گردو به آن اضافه شده است، تشکیل گردد.

تمام آجیل های مخلوط اَلوخشکبار از بالاترین کیفیت برخوردار هستند و همین نکته سبب محبوبیت این فروشگاه در بین عموم مردم گردیده است. آجیل پنج مغز خام اَلوخشکبار از آن دسته آجیل هایی است که تمام آن چیزی را که از یک آجیل درجه یک و مرغوب میخواهید، میتواند در اختیارتان قرار دهد.

آجیل پنج مغز شور

آجیل مخلوط پنج مغز شور

آخرین نوع از آجیل های مخلوط موجود در اَلوخشکبار، آجیل پنج مغز شور است. این آجیل نیز همانند آجیل چهار مغز شور، تنها در طعم دار شدن با نوع خام خود تفاوت دارد. آجیل پنج مغز شور نیز از مغز پسته شور، مغز فندق شور، بادام هندی شور، مغز گردو و بادام درختی شور شده تشکیل شده است که تمام آجیل های موجود در آن از بهترین نوع خود هستند.

فروشگاه اَلوخشکبار تمام تلاش خود را کرده است تا بتواند با بیشترین تنوع هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت، نیاز مشتریان خود را برطرف نماید. در این فروشگاه مصرف کنندگان میتوانند متناسب با سلیقه و نیاز خود خرید نمایند و هیچ مشتری نیست که نتواند محصول موردنظر خود را در این فروشگاه پیدا نماید.

خواص آجیل مخلوط

همه ما در مورد خواص شگفت انگیز آجیل ها بسیار شنیده ایم و میدانیم امروزه یکی از مقوی ترین خوراکی های موجود آجیل ها هستند اما لازم دانستیم در این قسمت به برخی از خواص آجیل ها بپردازیم. خواص هایی که شاید تا به حال نشنیده اید و از شنیدن آنها شگفت زده شوید.

سلامت قلب

آجیل هایی مانند بادام میتوانند به پمپاژ بهتر خون کمک نمایند تا بروز بیماری های قلبی کاهش پیدا نماید. آجیل ها از اسیدهای چرب ضروری غیر اشباع برخوردار هستند که سطح کلسترول مضر بدن را به شدت پایین می آورند و این موضوع از ابتلا به بیماری های قلب و عروقی جلوگیری میکند.

جلوگیری از سرطان

آجیل ها برای جلوگیری از انواع سرطان نیز مفید هستند. وجود آنتی اکسیدان های مختلف در انواع آجیل، رادیکال های آزاد موجود در بدن را از بین میبرند تا آنها باعث بروز بیماری های خطرناکی مانند سرطان نشوند. همچنین بیماری هایی همچون سرطان روده بزرگ، سرطان معده و سرطان سینه از بیماری هایی هستند که با مصرف آجیل میتوان تا حد زیادی از بروز آنها پیشگیری نمود.

مفید در سلامت پوست و مو

ویتامین E، سلنیوم و آنتی اکسیدان های موجود در آجیل، سبب شادابی و لطافت پوست میشوند، التهابات پوستی را کاهش میدهند و به جوانسازی پوست کمک میکنند. همچنین یکی از مشکلات رایج افراد، نازکی و ریزش مو است که آنان میتوانند با مصرف آجیل به تقویت موی خود کمک نمایند.

بهبود کم خونی

پسته و بادام درختی دو آجیلی هستند که به دلیل برخورداری از آهن و مس فراوان، میتوانند به افزایش هموگلوبین خون کمک نمایند و این موضوع برای افرادی که دچار آنمی یا کم خونی هستند، اهمیت ویژه ای دارد.

تقویت استخوان ها و دندان ها

همانطور که میدانید، کلسیم و منیزیم دو ماده معدنی لازم برای سلامت استخوان ها است. آجیل هایی همچون بادام و فندق، منبع سرشار کلسیم و منیزیم هستند و مصرف این دو نوع آجیل میتواند برای افرادی که پوکی استخوان دارند یا در حال ترمیم استخوان ها و مفاصل خود هستند، مفید باشد.

مسلما نمیتوان در این قسمت به تمام خواص و فواید آجیل ها پرداخت. بنابراین اگر علاقه مند به آشنایی بیشتر با این خواص ها دارید، میتوانید به مقاله خواص آجیل که در آن به طور کامل به خواص و فواید 12 نوع آجیل پرداخته ایم، مراجعه نمایید.

قیمت آجیل مخلوط درجه یک

آجیل مخلوط معمولی

به طور کلی قیمت آجیل مخلوط را بر اساس کیفیت آن ارزش گذاری میکنند. کیفیت آجیل مخلوط به عوامل مختلفی همچون تازگی آجیل، طعم و … بستگی دارد و با درنظر گرفتن این نکات، قیمت آجیل مخلوط مشخص میشود. معمولا پیشنهاد میشود برای خرید آجیل مخلوط درجه یک ، آجیل های بسته بندی شده را انتخاب نمایید؛ زیرا این آجیل ها از آجیل های فله ای که در تماس با هوای آزاد هستند، تازگی و کیفیت بالاتری دارند و همچنین تمام استانداردهای کیفی و بهداشتی لازم را اخذ نموده اند.

برای خرید آنلاین آجیل مخلوط درجه یک و فرد اعلاء یا اطلاع از قیمت هر کیلو آجیل مخلوط مرغوب، بهتر است به فروشگاه اینترنتی اَلوخشکبار مراجعه نمایید.

آجیل مخلوط درجه یک، چه ویژگی هایی دارد؟

نکاتی که در این قسمت به آن میپردازیم، تنها مختص به آجیل مخلوط نیست و برای تمام انواع آجیل ها صدق میکند.

  1. اول اینکه آجیل باید تازه باشد. آجیل تازه را میتوان از طعم و بوی آن متوجه شد. اگر طعم آجیل به ترشی و تلخی بزند، آن آجیل نمیتواند آجیل تازه ای باشد.
  2. آجیل باید فاقد کرم خوردگی و سوراخ باشد. برای این کار حتما تعدادی از دانه ها را از وسط نصف کنید و آن را با دقت مشاهده نمایید. اگر هرگونه سوراخ، کپک زدگی یا لکه های تیره مشاهده نمودید، آن آجیل نامرغوب است.
  3. در آجیل های شور شده نباید از رنگ غیر طبیعی استفاده گردد.
  4. آجیل باید در شرایط نگهداری مناسب قرار گرفته باشد. آجیل ها در صورت قرار گرفتن در مکان نامناسب، سم خطرناکی در آن به نام افلاتوکسین به وجود می آید که میتواند سبب بیماری های خطرناکی همچون سرطان گردد. این نکته میتواند خرید آجیل از فروشگاه های معتبر را ضروری نماید.

خرید آنلاین آجیل مخلوط مرغوب و درجه یک اَلوخشکبار

برای خرید آنلاین انواع آجیل مخلوط مرغوب و درجه یک ، کافی است محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید. شما با انتخاب وزن دلخواه و سپس انجام فرآیند تسویه حساب، میتوانید محصول خود را در زمان مقرر درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه اینترنتی اَلوخشکبار، همان فروشگاهی است که میتوانید برای خرید خشکبار و آجیل به آن اعتماد نمایید. سالها سابقه و تجربه در زمینه خرید و فروش خشکبار، آجیل، برنج و زعفران سبب شده است تا با سلایق مصرف کننده آشنا باشیم و بدانیم چه محصولی میتواند مشتریان ما راضی نگه دارد.

همچنین سابقه بسیار در این حوزه، باعث آشنایی و ارتباط ما با بهترین کشاورزان و باغداران داخلی شده است. با استفاده از این ارتباط مستقیم، توانستیم به محصولات مرغوب و درجه یک دسترسی داشته باشیم و این محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. حسن دیگر این ارتباط در مناسب بودن قیمت های این فروشگاه است؛ زیرا ما محصولات را به طور مستقیم از باغدار و کشاورز خریداری میکنیم و با قیمت واقعی به دست مصرف کننده میرسانیم که در این بین واسطه گران نمیتوانند سبب افزایش قیمت ها شوند.

اگر بگوییم که محصولات موجود در فروشگاه اَلوخشکبار، از بهترین محصولات موجود در بازار است، شاید شما این ضرب المثل معروف ” هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه” را به یاد آورید. به همین جهت ما محصولات خود را با تضمین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم تا با خیالی راحت از ما خرید نمایید. در این بین اگر شما یه هر دلیلی از خرید خود پشیمان شوید، قادر به مرجوع نمودن سفارش هستید که در کمتر فروشگاهی چنین امکانی را برای خریداران فراهم می کند. البته ناگفته نماند از آنجایی که بهداشت در اولویت فروشگاه اینترنتی اَلوخشکبار هست، شرط مرجوع نمودن محصول، عدم آسیب دیدن پلمپ بسته بندی می باشد.

نکته مهم دیگر در مورد اَلوخشکبار، بسته بندی های کاملا بهداشتی آن است. اپیدمی کرونا نکته ای که به ما انسان ها آموخت، توجه به بهداشت و سلامت بود، که رعایت شیوه نامه های بهداشتی اهمیت بسیار بالایی در حفظ این سلامتی دارد. فروشگاه اَلوخشکبار به جهت رعایت این شیوه نامه ها، تمام محصولات خود را در بسته بندی های کاملا بهداشتی و ضدعفونی شده به دست مصرف کننده میرساند تا هیچگونه خطری سلامت مشتریان ما را تهدید نکند.

ما در فروشگاه اَلوخشکبار به این جمله باور داریم که شما با اولین خرید از فروشگاه اَلوخشکبار، به همراه همیشگی ما تبدیل خواهید شد. تنها کافی است که امتحان نمایید.

در آجیل مخلوط چه چیز‌هایی وجود دارد؟

آجیل مخلوط به دو صورت ۴ مغز که شامل پسته، بادام هندی، بادام درختی و مغز فندق است و آجیل ۵ مغز که مغز گردو به آن اضافه شده است، به فروش می‌رسد.

آجیل مخلوط شیرین است یا شور؟

آجیل مخلوط را می‌توانید هم به صورت شیرین و هم به صورت شور تهیه کنید. در واقع اجزای این آجیل‌های مخلوط، پس از درست شدن، با هم مخلوط شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود مدل دلخواهتان را انتخاب کنید.